Facebook
Nowości
Galeria
Porady Ślubne

Kiedy zamówić samochód do ślubu?

 Witam 
 
  Kiedy zamówić samochód,który zawiezie Państwa na te chyba najważniejsza uroczystość w życiu?

 Jeżeli wiecie dokładnie czego szukacie to sprawa jest dość prosta-jak najszybciej a wówczas możecie zając się innymi ważnymi przygotowaniami.

 Nie mając jednak pomysłu- mogę wam jedna rzecz doradzić..

  Jeżeli spodoba Wam się auto zabytkowe,wyjątkowe,takie,którego nie można spotkać na Polskich drogach na codzien.Takie którego nie ma ani wujek,ani kolega,ani nikt z członków rodziny to nie czekajcie zbyt długo. Zacznijcie poszukiwania już wiele miesięcy przed uroczystością(może nawet rok) Pozwoli Wam to na poznanie rynku oraz zorientowanie sie w cennikach rożnych firm.

 Osobiście prowadzę statystyki już trzeci rok  i wiem,ze autka nie nowoczesne są zamawiane z około 6-8 miesięcznym wyprzedzeniem.  Pary wysyłające zapytania na kilka tygodni przed ich świętem,moga sie niestety rozczarowac...

  Życzę powodzenia i szybkich decyzji. ;)

                                                                  Katarzyna.

 
                               

 

 

Pierwsze wrażenie!-Koszt samochodu Twoich marzeń!

  Witam.

 

 Limuzyna,dorożka,kabriolet auto sportowe,nowoczesne czy zabytkowe.....każde z tych pojazdów ma za zadanie spełnić marzenie Młodej Pary oraz zagościć w sercach wszystkich zebranych na wiele,wiele lat.

Ślub to taki moment ,gdzie większość z Was chciałaby stać się jak Para z filmu choć przez chwile. Panna Młoda zapewne marzy, aby poczuć się jak gwiazda filmowa,a Pan Młody czulby sie dumny prowadzac autko samemu, które może będzie w jego posiadaniu ten jeden raz w życiu...

 Trudno określić ile powinno się przeznaczyć pieniędzy na autko,ale widząc reakcje znajomych i rodziny na podjeżdżająca Parę pod Kościół czymś wyjątkowym odpowiedz jest prosta – tyle, na ile wyceniacie swoje marzenie oraz pierwsze wrażenie zrobione na wszystkich zebranych.

Wiadomo także jak ważnym elementem, jest fotografia ślubna. Dlaczego nie uwiecznić swojego szczęścia z autkiem, które będziecie wspominać przez wiele lat a niektórzy z Was zapewne będą przeglądać albumy z gromadka dzieci... :)

 Jeżeli chodzi o koszta to niestety samochody starsze mają przeważnie ogromne silniki, pala duże ilości paliwa,wymagają sporych inwestycji w renowacje a części w większości przypadków są sprowadzane z innych krajów.

 Dlatego tez wynajem takich aut może być trochę droższe lub podwójnie droższe od samochodów nowoczesnych.

  Moja praktyczna rada: zapraszając 150 gości, płacimy w restauracji np. 180zl od osoby. Jeżeli tylko z tego budżetu uda Wam się zaoszczędzić np 6zl od osoby(przy takiej kwocie nikt z gosci zapewne nie ucierpi) otrzymamy w prostym rachunku-900zl.Taka kwota pokryje czesciowo lub w calosci wynajem luksusowego zabytkowego autka.

 Negocjujcie ceny.Zawsze znajdzie sie osoba lub firma uslugowa,ktora zareaguje pozytywnie!

   Jeżeli uda wam się zaoszczędzić po malutkiej kwocie z każdego większego wydatku, to na pewno spełnicie swoje marzenia.

 

                                    Z nami rowniez mozesz negocjowac ceny!

                                                                     Pozdrawiam

                                                                                Katarzyna
 
                                            

Pakiet Cenowy czyli nasza oferta dla Ciebie!

Szanowni Państwo

Zapewne wiele z Was już zapoznało się z metodami wynajmu samochodów w kilku firmach i macie jakieś rozeznanie w tym temacie.

Chciałabym przedstawić nasza metodę aby ułatwić podjecie decyzji ale także pokazać w praktyce zasadę,która sprawdziła się przez ostatnie 2 lata działalności i doświadczenia.

Posiadamy obecnie tylko autka zabytkowe i jak już wiele razy pisałam nie są one tanie w eksploatacji.Nie są to pojazdy,które mogą pochwalić się np. 5 litrowym spalaniem na sto kilometrów...Nasze potrzebują 20 a nawet 30 litrów na te sama trasę.

Od samego początku działalności wyceniając usługę podaje koszt za cały pakiet.Mam tu na myśli dojazd autka na wyznaczone miejsce,wszystkie przejazdy podczas uroczystości,powrót do bazy,podstawowe dekoracje,które wybiera Para Młoda,tablice rejestracyjne,które wykonujemy na zamówienie klienta oraz wynagrodzenie dla kierowcy lub opiekuna samochodu. Często dodatkiem do całej usługi jest możliwość podjechania na sesje zdjęciową o ile trasa nie przekroczy 10km w jedna stronę.

Umawiając się z klientem na cenę za tak bogaty pakiet mogę zagwarantować iż te koszta się nie zmieniają nawet jeżeli przekroczymy umówiona trasę o kilka kilometrów lub czas wynajmu przedłuży się o godzinkę czy dwie.

Staramy się aby ten dzień był dla Państwa jak najmniej stresujący więc jesteśmy dla Was a nasze samochody do Waszej dyspozycji.

Jeżeli autko jest potrzebne np. tylko na godzinkę lub dwie to cena będzie uwarunkowana przede wszystkim ilością przejechanych kilometrów i rodzajem pojazdu.Musze zaznaczyć iż koszt nie będzie się bardzo różnił od kosztu za pakiet.W takich wypadkach zawsze staramy się pójść na kompromis i warto z nami porozmawiać osobiście.

                                                                                                                                                                                                  Katarzyna.

                    

Usługa godzinowa czy całodzienna-zobacz jak to działa w naszej firmie!

 Szanowni Państwo

  Każdy z naszych samochodów jest zabytkiem z pięknym stażem na zagranicznych oraz krajowych drogach.

 Austin to najmniejsze autko,natomiast pozostałe to już ponad 4-8 litrowe,ogromne i wyjątkowe technologie z dawnych lat.

  Każda przejażdżka to uczucie,które zabiera nas w odlegle,historyczne czasy.Jedynym minusem jest niestety zużycie paliwa i tylko nielicznych stać na ich używanie w codziennym życiu.

 Stawki za wynajem naszych pojazdów dotyczą przeważnie wielu godzin. Często podczas ślubów jesteśmy dostępni na tyle czasu ile wymaga od tego sytuacja.Taka opcja pozwala na bezstresowe korzystanie z naszych usług przez Pary Młode.

  Z nabytego doświadczenia wiem,iż odebranie Pana Młodego i podjechanie po przyszłą Małżonkę łącznie z błogosławieństwem i zdjęciami to około 1.5 godziny. Droga do Kościoła,Msza Święta lub ceremonia w Urzędzie to kolejne 1.5 godziny razem z życzeniami. Jeżeli klienci decydują się na sesje zdjęciową z autkiem najczęściej jest ona wykonywana tuz po obiedzie i pierwszym tańcu. Wówczas wszyscy są zrelaksowani,maja pełne brzuszki a zdjęcia nie powinny zająć więcej niż godzinkę. W związku z powyższym czas na który powinni się Państwo zdecydować to około 5 godzin.

  Wynajmując pojazd tej klasy warto go wykorzystać w stu procentach i my to Państwu umożliwiamy.

  .Jeżeli klienci życzą sobie wynająć samochód na krótszy czas to oczywiście nie ma problemu. Zawsze staram się dostosować do wymagań i życzeń.

 Dla nas czy jest do dwu czy wielogodzinna usługa cena będzie bardzo zbliżona,gdyż koszt przejazdów oraz wynagrodzenie dla kierowcy przeważnie jest taki sam.

  Każde z naszych aut jest wynajmowane zawsze na jedna uroczystość w danym dniu,wiec nigdy się nie spieszymy i pozwalamy każdemu nacieszyć się swoim wyborem.

  Proszę zerknąć na galerie w dziale Nasi Klienci. Wiele osób dzięki fantastycznej pracy fotografów jest dumna z pamiątki tego Pięknego dnia.

  W przypadku wynajmu samochodów na inne uroczystości,reklamy filmy,dostosowujemy się do wymogów klientów a koszt usługi jest także uwarunkowany przede wszystkim ilością przejechanych kilometrów.

 Mam nadzieje,ze te kilka spostrzeżeń pomoże Państwu w podjęciu decyzji oraz w zrozumieniu metody wyceny.

                                                                                                                               Katarzyna.

Samochód z kierowca czy może usiąść za kierownice osobiście?-Dylemat przyszłych Małżonków.

Witam

 Każdy z nas pragnie aby jego Ślub i Wesele było idealne i wszystko dopięte na ostatni guzik. Dlatego planowanie całości zaczyna się na wiele miesięcy a nawet lat przed terminem.

  Niestety pewnych drobiazgów nie jesteśmy w stanie przewidzieć i czasami zdarzają się małe potknięcia lub nieprzewidziane zdarzenia np:warunki atmosferyczne lub inne wypadki losowe...

 Drodzy Narzeczeni postarajcie się zrelaksować i być w Tym dniu po prostu dla siebie i najbliższych. Dzielcie się Waszym szczęściem i okazujcie je a cala oprawa ślubna na pewno pójdzie zgodnie z planem. Jeżeli pojawia się małe niedociągnięcia to przy Waszym pięknie nie będą zauważone...

 Zmierzam do stwierdzenia,ze skoro jest to Wasz dzień,który ma spełnić Wasze marzenia możecie pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i luksusu i pojechać tylko we dwoje wynajętym autkiem.

  Na naszym rynku jest wiele dwuosobowych pojazdów na które nie każdy może sobie pozwolić. Prowadzenie niektórych z nich to niezwykle uczucie i tylko sami możecie się o tym przekonać. Wielu z naszych klientów taka decyzje podjęli i sądząc tylko po fotografiach był to strzał w dziesiątkę!

  Moja praktyczna rada:wynajmując autko dwuosobowe,zabytkowe zadbajcie o to aby firma umożliwiła Wam jazdę próbną przed terminem aby zapoznać się z obsługą i możliwościami takiego samochodu. Nasza firma zawsze daje taka możliwość dużo wcześniej a jeżeli ktoś nie może z niej skorzystać dostarczamy autko na kilka godzin przed uroczystością i udzielamy fachowych wskazówek dotyczących prowadzenia i obsługi.

  Taka procedura na pewno pomoże kierowcy,przeważnie Panu Młodemu,w spokojnej,zrelaksowanej podróży.

  Samochody prowadzone przez kierowce firmy są przeważnie obszerniejsze,dostojne,eleganckie i sprawiają,ze czujemy się w nich równie wyjątkowo. Jesteśmy traktowani w bardzo szczególny sposób a sama jazda pozwala nam na stuprocentowy relaks.

 Kierowca powinien być pomocny,życzliwy i dbać o wasz komfort i bezpieczeństwo.

  Należy także wspomnieć iż taktowność i dyskrecja kierowcy powinny być jego jednym z głównych atutów.

  Wybór takiej opcji dojazdu do Kościoła i na sale ma również wiele pozytywnych cech,przede wszystkim możliwość odpoczynku po wszystkich przygotowaniach i nabranie sil na wielogodzinne często Wesele i zabawę wśród najbliższych.

 Każda Para ma indywidualne podejście do tego tematu więc decyzje pozostawiam Państwu. Mierzcie jednak siły na zamiary i jeżeli stres jest silniejszy pozwólcie zająć się sobą przez doświadczoną osobę.

 

 Pozdrawiam

  Katarzyna